Внутрішньопідлоговий конвектор Cooltherm Hottherm 1250/200/80 H-1250.200.80-P.С.
Виробник: Cooltherm Код товару: 249600
0
Все про товар
Характеристики
Відгуки 0
В наявності
Знайшли дешевше?
Купити цей товар в 1 клік:
Бренд:Cooltherm
Висота:80 мм
Гарантія:10 років
Діаметр підключення:G 1/2"
Довжина:1250 мм
Доставка
Наявність та актуальну вартість - уточнюйте у менеджерів
Самовивіз (Дніпро)
Самовивіз (Дніпро)
безкоштовно
Новою Поштою у відділення та поштомати
за тарифами перевізника
Укрпоштою у відділення по Україні
Оплата
оплата за рахунком оплата за рахунком
готівкою готівкою
Служба підтримки
Служба підтримки клієнтів
24/7 без вихідних
Характеристики
Основні характеристики
Бренд
Cooltherm
Висота
80 мм
Гарантія
10 років
Діаметр підключення
G 1/2"
Довжина
1250 мм
Країна виробник
Україна
Серія
Hottherm
Тип товару
Конвектор електричний
Ширина
200 мм