Раковина Balteco Deco 550х400 мм 550400DECO
Виробник: Balteco Код товару: 205941
0
Все про товар
Характеристики
Відгуки 0
В наявності
Знайшли дешевше?
Купити цей товар в 1 клік:
Бренд:Balteco
Вид раковини:На стільницю
Глибина:400 мм
Кількість місць:Одинарна
Колір:Білий
Доставка
Наявність та актуальну вартість - уточнюйте у менеджерів
Самовивіз (Дніпро)
Самовивіз (Дніпро)
безкоштовно
Новою Поштою у відділення та поштомати
за тарифами перевізника
Укрпоштою у відділення по Україні
Оплата
оплата за рахунком оплата за рахунком
готівкою готівкою
Служба підтримки
Служба підтримки клієнтів
24/7 без вихідних
Характеристики
Основні характеристики
Бренд
Balteco
Вид раковини
На стільницю
Глибина
400 мм
Кількість місць
Одинарна
Колір
Білий
Колекція
Deco
Крило
Ні
Матеріал
Штучний камінь
Отвір під змішувач
Без отвору
Перелив
Ні
Тип товару
Раковина
Форма раковини
Прямокутна
Ширина
550 мм
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ви дивилися
Змішувач для душу автоматичний Presto Alpa 35814
В наявності
Вентиль для раковини Presto 704 Mural 63910
Сталевий радіатор Purmo Ventil Compact 33 тип 600х800 мм
Сталевий радіатор Purmo Ventil Compact 22 тип 300х800 мм
Сталевий радіатор Purmo Ventil Compact 33 тип 600х400 мм
Сталевий радіатор Purmo Ventil Compact 22 тип 300х400 мм