Безконтактний змішувач для раковини Franke F3EV1002
Виробник: Franke Код товару: 163539
0
Все про товар
Характеристики
Відгуки 0
В наявності
Знайшли дешевше?
Купити цей товар в 1 клік:
Аератор:Є
Бренд:Franke
Висота:150 мм
Гарантія:5 років
Діаметр отворів для встановлення:34 мм
Доставка
Наявність та актуальну вартість - уточнюйте у менеджерів
Самовивіз (Дніпро)
Самовивіз (Дніпро)
безкоштовно
Новою Поштою у відділення та поштомати
за тарифами перевізника
Укрпоштою у відділення по Україні
Оплата
оплата за рахунком оплата за рахунком
готівкою готівкою
Служба підтримки
Служба підтримки клієнтів
24/7 без вихідних
Характеристики
Основні характеристики
Аератор
Є
Бренд
Franke
Висота
150 мм
Гарантія
5 років
Діаметр отворів для встановлення
34 мм
Діаметр підведення
3/8"
Довжина виливу
100 мм