Кабель нагрівальний DEVIflex 10Т 140м 140F1230
Виробник: Devi Код товару: 114804
0
Все про товар
Характеристики
Відгуки 0
В наявності
Знайшли дешевше?
Купити цей товар в 1 клік:
Бренд:Devi
Гарантія:20 років
Довжина:140 м
Країна виробник:Польща
Напруга живлення:230 В
Доставка
Наявність та актуальну вартість - уточнюйте у менеджерів
Самовивіз (Дніпро)
Самовивіз (Дніпро)
безкоштовно
Новою Поштою у відділення та поштомати
за тарифами перевізника
Укрпоштою у відділення по Україні
Оплата
оплата за рахунком оплата за рахунком
готівкою готівкою
Служба підтримки
Служба підтримки клієнтів
24/7 без вихідних
Характеристики
Основні характеристики
Бренд
Devi
Гарантія
20 років
Довжина
140 м
Країна виробник
Польща
Напруга живлення
230 В
Площа укладання
Потужність при 220В
1410 Вт