Кабель нагрівальний DEVIflex 10Т 30м 140F1221
Виробник: Devi Код товару: 149227
0
Все про товар
Характеристики
Відгуки 0
В наявності
Знайшли дешевше?
Купити цей товар в 1 клік:
Бренд:Devi
Гарантія:20 років
Довжина:30 м
Країна виробник:Польща
Напруга живлення:230 В
Доставка
Наявність та актуальну вартість - уточнюйте у менеджерів
Самовивіз (Дніпро)
Самовивіз (Дніпро)
безкоштовно
Новою Поштою у відділення та поштомати
за тарифами перевізника
Укрпоштою у відділення по Україні
Оплата
оплата за рахунком оплата за рахунком
готівкою готівкою
Служба підтримки
Служба підтримки клієнтів
24/7 без вихідних
Характеристики
Основні характеристики
Бренд
Devi
Гарантія
20 років
Довжина
30 м
Країна виробник
Польща
Напруга живлення
230 В
Площа укладання
Потужність при 220В
290 Вт
Серія
DEVIflex 10T
Тип товару
Кабель нагрівальний
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ви дивилися
Трійник PPR, 125 мм
В наявності
Фільтр сітчастий ВВ PPR, 20 мм
Коліно 90, PPR, 32 мм
Куточок General Fittings латунний 1/2"х1/2"
кутова підводка пластик, 18 мм
Фільтр сітчастий ВВ PPR, 25 мм