Муфта Wavin Ekoplastik 110 мм SNA110RCTX
Виробник: Wavin Ekoplastik Код товару: 174906
Все про товар
Відгуки 0
Питання0
В наявності
Знайшли дешевше?
Купити цей товар в 1 клік:
Доставка
Наявність та актуальну вартість - уточнюйте у менеджерів
Самовивіз (Дніпро)
Самовивіз (Дніпро)
безкоштовно
Новою Поштою у відділення та поштомати
за тарифами перевізника
Укрпоштою у відділення по Україні
Оплата
оплата за рахунком оплата за рахунком
готівкою готівкою
Служба підтримки
Служба підтримки клієнтів
24/7 без вихідних
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ви дивилися
Кран кульовий PPR, 20 мм
В наявності
Сепаратор шламу Flamco Clean Smart EcoPlus 2" 30036