Трійник Wavin Ekoplastik 75 мм STK075XXXX
Виробник: Wavin Ekoplastik Код товару: 175054
Все про товар
Відгуки 0
Питання0
В наявності
Знайшли дешевше?
Купити цей товар в 1 клік:
Доставка
Наявність та актуальну вартість - уточнюйте у менеджерів
Самовивіз (Дніпро)
Самовивіз (Дніпро)
безкоштовно
Новою Поштою у відділення та поштомати
за тарифами перевізника
Укрпоштою у відділення по Україні
Оплата
оплата за рахунком оплата за рахунком
готівкою готівкою
Служба підтримки
Служба підтримки клієнтів
24/7 без вихідних
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Ви дивилися
Мат нагрівальний DEVImat 150T 0,5х18м 140F0456
В наявності
Сідло варене PPR ВР, 32х1"
Душова кабіна Radaway Espera DWJ 450х2000 R 380210-01R
Мат нагрівальний DEVIcomfort 150T 0,5х8м 83030574
Сепаратор шламу Flamco Clean Smart EcoPlus 1" 30033
Душова кабіна Radaway Espera 795х2000 R 380795-01R
Душова кабіна Radaway NES Black Frame S1 700х2000 10039070-54-56
Сідло варене PPR, 25 мм
Трійник довжин PPR, 25 мм